POSKYTUJEME KOMPLETNÍ PRÁVNÍ SLUŽBY
515
Soudních jednání
420
Podepsaných smluv
398
Vyhraných sporů
1310
šálků kávy
ipad

Mgr. Jaroslav Topol

Poskytujeme klientům kompletní právní služby, především pak v oborech uvedených v rubrice Služby.

Klienti kanceláře jsou firmy podnikajicí v různých oborech, nepodnikajicí fyzické osoby i jiné právni subjekty jako např. bytová družstva, společenství vlastníků, obce, nadace apod.

Cílem práce advokáta je porozumět problémům klienta a poskytnout mu právní servis na profesionální úrovni, o což se vždy snažíme. O postupu a vývoji kauzy je klient advokátem průběžně informován.

Advokátni kancelář na základě dlouholetých zkušeností úzce spolupracuje s dalšími prověřenými subjekty, jejichž součinnost je v některých připadech pro spokojenost našich klientů nezbytná.

V případě Vaší potřeby tak jsme schopni zajistit služby notáře, exekutora, soudního znalce či účetního a finančního poradce.

signture

Nabídka služeb

S čím potřebujete pomoci?

Trestní právo

Obhajoba v přípravném řízení, účast na úkonech orgánů činných v trestním řízení, sepis podání, obhajoba v řízení před soudem.

Rodinné právo

Právní pomoc před zahájením řízení, při úpravě styku s nezletilými dětmi, sepis návrhů na úpravu styku a určení výše výživného, na úpravu poměrů bydlení, na rozvod manželství (sporný i nesporný), zastupování v řízení před soudem.

Obchodní právo

Zakládání a změny v obchodních společnostech, sepis smluv, sepis žalob v obchodních věcech, zastupování v řízení před soudem, hodnocení právních rizik při transakcích.

Občanské právo

Sepis smluv, vypořádání podílového spoluvlastnictví, sepis žalob v občanskoprávních věcech, zastupování v řízení před soudem, zastupování v soudních sporech.

Správní právo

Zastoupení ve správní řízení, účast při úkonech správních orgánů ve správním řízení, sepis podání, správní žaloby.

Ceník - balíčky služeb

Cena za poskytnuté právní služby činí 2 000 Kč + DPH (cena je za 1 hodinu). Odměna je účtována za každou započatou půlhodinu. Při navázání spolupráce je první konzultace zdarma. Pro představu – příprava podkladů k rozvodu manželství zabere přibližně 5 hodin práce advokáta.

Pokud chcete využívat právních služeb pravidelně, je možné využít předplacených balíčků služeb s pevnou cenou. Tyto můžete čerpat na veškeré naše služby (příprava smluv, zastoupení při jednáních apod.).

member
BASIC
počet hodin v balíčku: 4

+ 1 hodina měsíčně navíc při závazku na min. 3 měsíce.

právní konzultace
právní zastoupení
member
COMFORT
počet hodin v balíčku: 12

+ 3 hodiny měsíčně navíc při závazku na min. 3 měsíce.

právní konzultace
právní zastoupení
member
EXCLUSIVE
počet hodin v balíčku: 30

+ 10 hodin měsíčně navíc při závazku na min. 3 měsíce.

právní konzultace
právní zastoupení

Konzultace

Pro první kontakt s námi jsme pro vás připravili jednoduchý formulář. Napište nám, čeho se týká váš problém a my se s vámi co nejdříve spojíme a domluvíme další postup.