SVĚŘTE NÁM SVÉ PROBLÉMY
A MY NAJDEME JEJICH ŘEŠENÍ.
„Není to tím, že jsem chytřejší, ale tím, že se problémy zabývám déle.“ - A. Einstein
184
Soudních jednání
131
Podepsaných smluv
76
Vyhraných sporů
425
šálků kávy
ipad

Mgr. Martin Mrověc

Dynamicky se rozvíjející a renomovanou advokátní kancelář u nás nehledejte. Na podobná klišé nesázím. Pokud však hledáte lidský přístup ke klientovi a příjemné prostředí, jste na správném místě. Svou kancelář vedu tak, aby bylo co nejvíce vyhověno potřebám a přáním klienta. Pokud potřebujete konzultaci, dveře jsou pro vás vždy otevřené. Za nimi vás uvítá neformální atmosféra a šálek dobré kávy nebo čaje.

Obáváte se odborných právních termínů? Není potřeba, ač jim samozřejmě rozumím, snažím se je při rozhovorech s klienty nepoužívat. To proto, aby veškeré informace byly srozumitelné. Z konzultace tedy nebudete odcházet se zmatkem v hlavě, ale naopak s pocitem příjemně stráveného času a s nastíněným řešením vašeho problému.

A nezapomeňte – každý problém má své řešení.

signture

Nabídka služeb

S čím potřebujete pomoci?

Jdu se soudit

Nemůžete se domoci svého práva, ať už jde o dlužné peníze nebo třeba dokončení vysněného domu a musíte se obrátit na soud? Uděláme vše pro to, aby řízení u soudu dopadlo dle vašich představ.

Mám dluhy

Insolvence a exekuce – dva strašáci, kterým nikdo moc nerozumí. Pamatujte, že i dlužník má svá práva. Pokud máte dluhy, nestrkejte hlavu do písku a ozvěte se. Zařídíme oddlužení nebo zastavení neoprávněné exekuce.

Potřebuji smlouvu

Dobře sepsaná smlouva řeší vše. Nespoléhejte na obecné vzory z internetu. Řekněte nám své potřeby a my Vám připravíme jakoukoli smlouvu přesně podle vašich představ.

Byl jsem obviněn

Každý se může někdy dostat do střetu se zákonem. Často nezaviněně. Jsme schopni pomoci v řízení o přestupcích, ale i v případě podezření ze spáchání trestného činu.

Vymezení bytových jednotek

Prohlášení vlastníka o vymezení jednotek – naše specialita. Máte dům ve spoluvlastnictví a chcete každý svůj byt? Není problém! Zvládneme připravit prohlášení pro rodinný dům i pro bytovku se stovkou bytů.

Ceník

Co chybí na stránkách všech advokátních kanceláří? Kolik klient zaplatí za poskytnutou pomoc. My nic neskrýváme, cena za hodinu práce pro vás je rovných 2 000 Kč a účtujeme za každou započatou půlhodinu. Nelekejte se, že bychom vás chtěli sedřít z kůže, pokud se dohodneme na spolupráci, máte první konzultaci zdarma a zvednutí telefonu či přečtení vašeho e-mailu taky nebudeme účtovat. Pro představu, příprava kupní smlouvy na nemovitost vás vyjde na cca 6 000 Kč, příprava návrhu na povolení oddlužení pak 4 000 Kč.

Pokud chcete využívat právních služeb pravidelně, připravili jsme pro vás balíčky služeb s pevnou cenou. Tyto můžete čerpat na veškeré naše služby (příprava smluv, zastoupení při jednáních apod.).

Balíčky služeb je možné objednat pomocí kontaktního formuláře a nebo se na nich přímo domluvit na konzultaci.

member
BASIC
počet hodin v balíčku: 4

+ 1 hodina měsíčně navíc při závazku na min. 3 měsíce.

member
COMFORT
počet hodin v balíčku: 12

+ 3 hodiny měsíčně navíc při závazku na min. 3 měsíce.

member
EXCLUSIVE
počet hodin v balíčku: 30

+ 10 hodin měsíčně navíc při závazku na min. 3 měsíce.

Konzultace

Pro první kontakt s námi jsme pro vás připravili jednoduchý formulář. Napište nám, čeho se týká váš problém a my se s vámi co nejdříve spojíme a domluvíme další postup – třeba zmíněné posezení u kávy.